دعای فرج برترین110 - جمهوری اسلامی»؛ نه یک کلمه کمتر و نه یک کلمه بیش ترافتخار نیوز /محبوبه پریزان
:برخی از وقایع و رخدادهای تاریخی، آن چنان درخشندگی و فروغی دارند که با هیچ پرده و مانعی، نمی توان جلوی تلألو آن ها را گرفت. رأیی که ملت ایران، به فاصله ی پنجاه روز، پس از پیروزی انقلاب، به «جمهوری اسلامی» دادند چنان قاطع و کوبنده بود که دیگر جای هیچ شک و شبهه ای باقی نگذاشت. با این رخداد بزرگ تاریخی، دگر بار آشکار شد ملت ایران، با همه  وجود خویش با نظام شاهنشاهی دشمن است و تنها به یک نظام عقیدتی-سیاسی به نام «جمهوری اسلامی»؛ نه یک کلمه کمتر و نه یک کلمه بیش تر اقبال دارد.

این انتخاب اثبات کرد اگر «عددِ ۹۸ درصد آراء»، برای دنیای ماده پرستِ اهل آمار، ارقام و حساب و کتاب، حرف آخر بود، اما برای سرزمین مسلمان ایران، این عدد، تنها مهر تأیید رسمی بر جان فشانی ها، خون دادن ها و خروش های میلیونی و همچنین مقدمه ای برای مبارزات، مقاومت ها و قهرمانی هایی بود که پس از این، باید ایثارگرانه انجام می شد.

اگر برای بینش های مادی و دنیایی، فقط کمیت و بارِ عددی؛ ارزش و اهمیت دارد، اما برای مسلمانان مومن و معتقد، ارزش ها و آرمان های اصیل الهی است که درخشندگی، عظمت، و شکوه حرکت ها، روزها و اسم ها رو معین می کند. لیکن ارزش و قدر ۱۲ فروردین ۵۸ به همان بار اعتقادی، فرهنگی و انسانی ای است که در طول قرن ها مبارزه و مقاومتِ مردم این خاک، در این روز بزرگ متبلور شد و با نام «روز جمهوری اسلامی» متجلی گردید.

از آن هنگام که ندای اسلام، از پسِ روزهای پرتنش و پر تپش و در میانه کفر و شرک، آماده رسیدن به ملت ها شد تا آن هنگام که دخت نبی اکرم (س) تولد یافت و سپس که فرزندان آن بزرگوار، خون ها و جان ها دادند تا اسلام زنده بماند؛ و تا به این هنگام که اسلام، پویاتر پر تحرک تر از همیشه است، تشکیل حکومت اسلامی به عنوان یک آرزو، همواره در بستر تاریخ موج زده است. از آن سوی، در آن هنگامه که قبله اول مسلمین، به قلمرو اسلام پیوست و تا به امروز که سایه شوم صهیونیستی بر این شهر افتاده است و اکنون که یمن، روزی چندین بار زیر پرتابه های عربستان با حاکمیت سعودیِ وهابی - آن فرقه  ویرانگر و آدمکش - و هم پیمانان جنگ طلبش، آوار می شود، همیشه جوششی در خون مسلمانان بوده است که حماسه بزرگِ مقاومت و مبارزه را آفریده است و می آفریند. جوششی که در مشت های کرده مردمی که با قاطعیت تمام، «مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا» را فریاد می زنند؛ تبلور یافته است.

لیکن همین جوشش ها، مبارزه ها و آرزوها بود که همراه با رأی های «آری» به نظام جمهوری اسلامی به صندوق ها سرازیر شد. اگر روزی دست های ناپاک خیانت در سقیفه بنی ساعده نگذاشت حضرت امیر (ع) و فرزندان پاک زهرای صدیقه (س) حکومت پیامبر (ص) را به ارث ببرند اما با گذشت هزار و چهارصد سال از آن روز سیاه سقیفه، دگر بار و در ۱۲ فروردین ۵۸ سد راه امامت شکسته شد و با تشکیل حکومتی اسلامی، امامت تبلور یافت.

۱۲ فروردین ۵۸، که روز تبلور امامت و ولایت است، نقطه ی پایانی برای دوران مخدوش و مبتذل تاریخ شاهنشاهی بود و البته که هیچ کس انتظار نداشت استعمار و استکبار، به صورت دفعی از این سرزمین به در رود. لیکن حمله ی دیوانه وار صدام به ایران و آن همه خرابی و ویرانی ها و از آن سوی، خون های پاکی که فدای این سرزمین شد، ابعاد خطر جمهوری اسلامی را برای استکبار جهانی نشان می دهد. حال که شیطانِ مادر و اعوان و انصار آن شیطان بزرگ که می خواهند تآ آخر عالم، آدمی زاده را گمراه نمایند و حتی همه کوشش خود را برای تخطئه جبهه حق به کار می برند؛ این جمهوری اسلامی است که اکنون برای دفاع از حق، در سکوی نخست ایستاده است و با توسل به آیه «و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم الوارثین»، تا تحقق جامعه ی امن مهدوی و تشکیل «دولت بهار»، حرکت می کند.

.: Weblog Themes By VatanSkin :.

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو