دعای فرج برترین110 - اشتباه کردم ،نباید کنار احمدی نژاد می ماندم
اشتباه کردم ،نباید کنار احمدی نژاد می ماندم
انتشار یک اظهار نظر مهم از مشایی ؛ احمدی نژاد رسما کلید زد


مثلث آنلاین: نباید سرنوشت جریان عدالتخواه به زلف یک نفر گزه زده شود .
مشایی گفت: اگر جبهه پایداری و حزب اللهی ها به دلیل نزدیکی من با آقای احمدی نژاد از ایشان حمایت نمی کنند من از همین امروز اعلام کناره گیری از ایشان می کنم.
این اظهار نظر را یک سایت نزدیک به احمدی نژاد منتشر کرد. متن نیوز نوشته است که  اسفندیار رحیم مشایی روز چهارشنبه در دیدار با تعدادی از حامیان آقای احمدی نژاد اظهار داشته است : در یکسال اخیر برای ایجاد انسجام میان احمدی نژادی ها برای همیشه از سیاست کنار کشیدم.
عضو هیئت امناء دانشگاه ایرانیان افزود: متاسفانه تفرق و سرخوردگی های ایجاد شده در اردوگاه حامیان آقای احمدی نژاد به نفع جریان هاشمی تمام شد و ما باید مانع ادامه این وضع شویم.
مشایی گفت: اگر جبهه پایداری و حزب اللهی ها به دلیل نزدیکی من با آقای احمدی نژاد از ایشان حمایت نمی کنند من از همین امروز اعلام کناره گیری از ایشان می کنم.
وی افزود: نباید سرنوشت جریان عدالتخواه به زلف یک نفر گزه زده شود من خود را برای همیشه کنار کشیدم تا احمدی نژادی ها بازهم مجتمع شوند.
مشایی گفت: امروز که به حوادث ۵ سال اخیر نگاه می کنم با خود می گویم  همان موقع که رهبر معظم انقلاب در پندی حکیمانه معاون اولی اینجانب را موجب سرخوردگی دوستداران آقای احمدی نژاد خواندند دیگر به مصلحت نبود که اینجانب در صحنه و در کنار آقای احمدی نژاد بمانم و حتی کاندیدای ریاست جمهوری شوم .
وی افزود: احمدی نژاد سرمایه بی بدیلی است که باید برای خط عدالت و ولایت محفوظ بماند و صدها مشایی هم اگر فدای این راه شوند زیاد نیست.
 
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات