تبلیغات
دعای فرج برترین110 - سردار عدل هاشمی در چرام کهگیلویه وبویراحمد : نهم دی پوزه استکبار را به خاک سیاه مالید

 با پشتیبانی مردم  شجاع و دلاور و جوانان انقلابی تا آخرین نفس از دستاورهای انقلاب اسلامی  صیانت خواهیم کرد و هیچ گاه اجازه دخالت به بیگانگان نخواهیم داد.


سردار هاشمی در بین مردم پرشور چرام این شهر را نگین سبز خطه جنوب خواند و ضمن تبریک میلاد حضرت نبی اکرم اسلام و امام صادق (ع) در رابطه با حماسه ۹ دی گفت: این حماسه ی عظیمی بود که مردم ایران اسلامی خلق کردند. وی اظهار داشت از اول انقلاب تا کنون دسیسه های زیادی علیه انقلاب اسلامی طرح ریزی شد. استکبار جهانی برای براندازی انقلاب اسلامی مثل سایر دسیسه ها با طراحی و استفاده از نیرو های داخلی در حمایت از نیرو های خارجی قصد براندازی نظام را داشت که با هوشیاری و بصیرت مردم آگاه ایران و رهبری مقام معظم رهبری در نهم دیماه پوزه استکبار به خاک مالیده شد و حادثه رقم خورد که تا نسل ها فراموش نخواهد شد.

سردار هاشمی گفت: دیدبانان بیدار جمهوری اسلامی کوچک ترین تحریکی را با دقت بررسی و پاسخ خواهند داد و انقلابی که خون بهای هزاران شهید و یادگار ایثارگران است

 وی گفت :با پشتیبانی مردم  شجاع و دلاور و جوانان انقلابی تا آخرین نفس از دستاورهای انقلاب اسلامی  صیانت خواهیم کرد و هیچ گاه اجازه دخالت به بیگانگان نخواهیم داد.

سردار هاشمی در آخرگفت: ما بعنوان سربازان ولایت و در حفاظت از آرمان های امام خمینی و انقلاب تلاش خواهیم کرد و تا آخرین قطره خون خویش جهت صیانت از این نظام همچون سالهای درخشان دفاع مقدس ادامه خواهیم داد.
طبقه بندی: سیاسی،
برچسب ها: عدل هاشمی، نامزد مجلس، چرام، کهگیلویه، افتخارنیوز،
دنبالک ها: افتخارنیوز،

تاریخ : پنجشنبه 10 دی 1394 | 11:27 ق.ظ | نویسنده : کریم افتخاری | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.