تبلیغات
دعای فرج برترین110 - عدل هاشمی :به نوکری مردم افتخار می کنم

  عدل هاشمی : من پاسدار بوده و خواهم بود و امروز پاسداری ما بمعنای تفنگ به دست گرفتن نیست و باید امروز از ولایت ، انقلاب و ایران اسلامی دفاع پاسداری کرد.
به گزارش افتخارنیوز به نقل از  عصر دنا نامزد دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ گفت: اگر توفیقی در انتخابات پیش روی مجلس نصیب این حقیر از سوی مردم عزیز دیارم شود بدون شک نوکری این مردم شریف را بخوبی به سرانجام خواهم رساند.

عدل هاشمی " در نشستی با برخی از حامیان خود در یاسوج گفت: ابتدا ازتمامی نامزدهای انتخاباتی بویراحمد و دنا از حیث اینکه در حوزه انتخابیه آنان نشست برگزار نموده ایم پوزش می طلبم.

وی با تاکید براینکه هرکس که بخواهد برای مردم منطقه خود کاری انجام دهد می تواند کار انجامدهد اظهارداشت: آدم فقط در کسوت نمایندگی تنها کار نمی کند و هرکجا باشد باید تعصب منطقه خویش را داشته باشد.

این نامزد انتخاباتی افزود: به برکت نظام اسلامی و رهبری مقام عظمای ولایت در یکسال و نیم حدود 30 میلیارد تومان در حوزه کهگیلویه بزرگ کار عمرانی انجام دادیم و خوشحال هستم که بگویم تمامی آن کارها عام المنفعه بود.

هاشمی با تشریح برخی از اقدامات صورت گرفته برای رفع برخی از محرومیت های منطقه ای ، تصریح کرد: در روستای " آب ریز زیرنا " مشکل شان در حوزه برقرسانی بود که آن موقع چون کار عام المنفعه ای بود مشارکت کردیم و به سرانجام رساندیم.

وی گفت: من معتقدم اگر کارها برای عام المنفعه بودن باشد هیچ مشکلی پیش نمی آید و مشکل زمانی پیش می آید که فرد برای پرکردن جیب خود کار کند.

نامزد انتخاباتی مجلس دهم شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ ، ساخت خانه عالم ، مسجد و مرکز بهداشت را کارهای عام المنفعه عنوان و تصریح کرد: برای ساخت اینها مشکلی نیست وکسی را برای ساخت کارهای عام المنفعه ای محاکمه نمی کنند.

هاشمی افزود: من پاسدار بوده و خواهم بود و امروز پاسداری ما بمعنای تفنگ به دست گرفتن نیست و باید امروز از ولایت ، انقلاب و ایران اسلامی دفاع پاسداری کرد.

وی با بیان اینکه در پاسداری از ولایت ، انقلاب و ایران لحظه ای عقب نشینی نخواهم نمود ، ادامه داد: ما برای کار کردن و عبادت نمودن در روی کره خاکی خلق شده ایم.

این نامزد انتخاباتی گفت: اگر خودمان را بسازیم مشکل بیکاری حل خواهد شد و اگر خود را نساختیم نباید انتظار ساختن جامعه را داشته باشیم.

هاشمی با بیان اینکه هر جامعه ای که دچار رسا و تملق و چاپلوی شد شاهد توسعه نخواهد بود ، تصریح کرد: تا انسان ها ساخته نشوند جامعه سالم ساخته نخواهد شد.

وی با تشریح وضعیت کنونی مجبوبیت " حسن نصرالله " در لبنان به ذکر خاطره ای از همراهی خود با وی پرداخت.

نامزد انتخاباتی کهگیلویه بزرگ در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: ایثارگری ، انصاف ، عدالت ، صفا و صمیمیت از مهمترین ویژگی های "حسن نصرالله " است که سبب محبوبیت وی در دنیا شده است.

هاشمی گفت: محبوبیت امام راحل نیز این گونه است و اگر ایشان انقلاب را به منزل مقصود رساند و جوانان به فرمان آن عزیز در هشت سال دفاع مقدس جنگیدند و به شهادت رسیدند بدلیل همین محبوبیت و خودساختگی شان بود.

وی افزود: متاسفانه این روزها به جای اینکه انسان را بسازیم تا جامعه ای ساخته شود بفکر ساخت اتوبان و راه هستیم.

   
تاریخ : یکشنبه 27 دی 1394 | 12:03 ق.ظ | نویسنده : کریم افتخاری | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.