تبلیغات
دعای فرج برترین110 - روند پیگیری ها حاکی از خبرهای خوشی است: امیدواری به بازگشت سردار سازندگی
روند پیگیری ها حاکی از خبرهای خوشی است:
پیگیریهای پایگاه اطلاع رسانی"عصردنا" نشان می دهد که سردار هاشمی در آستانه بازگشت مجدد به صحنه انتخابات مناطق چهارگانه کهگیلویه است.
عصردنا:با اعلام نتایج صلاحیت نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی،مردم در شوک ناشی از رد صلاحیت برخی بزرگان استان کهگیلویه وبویراحمد فرو رفته اند.

به گزارش"عصردنا" یکی از چهره هایی که ردصلاحیت آن به سرعت خبرساز شد و برای بسیاری از عموم غیرقابل باور می باشد رد صلاحیت سردار "عدل هاشمی" است.

سردار هاشمی که تمام دوران عمر خویش را در جبهه های نبرد حق علیه باطل و نهادهای مقدسی همچون سپاه پاسداران سپری کرده وهمواره یاور محرومان بوده و سرپناه مردم محروم کهگیلویه و بویراحمد بوده است یکی از چهره هایی است که ناباورانه رد صلاحیت شده و این موضوع نگرانیهایی را میان مردم و دوستداران اصیل انقلاب ایجاد کرده است.
پس از اعلام نظر هیات نظارت استان،تلاشهایی از سوی بسیاری از بزرگان استانی و کشوری برای اصلاح این اشتباه انجام شده در مورد وی آغاز شده است.
خبرهای دریافتی حاکی از قوت گرفتن احتمال بازگشت سردار سازندگی استان کهگیلویه و بویراحمد به صحنه انتخابات است.
پیگیری های پایگاه اطلاع رسانی"عصردنا" نشان می دهد که سردار هاشمی در آستانه بازگشت مجدد به صحنه انتخابات مناطق چهارگانه کهگیلویه است.
به نظر می رسد با اتخاذ تدابیر انجام شده از سوی نهادهای مسئول بزودی شاهد بازگشت شور و شعف به انتخابات کهگیلویه با حضور سردار سازندگی استان خواهیم بود.

اخبار تکمیلی در این رابطه متعاقباً اعلام می شود...

تاریخ : یکشنبه 27 دی 1394 | 08:29 ب.ظ | نویسنده : کریم افتخاری | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.