تبلیغات
دعای فرج برترین110 - سردار عدل هاشمی نامزد انتخاباتی مجلس دهم :.بیایید یک رنگ باشیم .بیایید یک دل باشیم ، تا همیشه باشیمافتخارنیوز :سردار عدل هاشمی در دیدار با اقشار مختلف مردم  درشهرستان لنده گفت :  مردم با حضور خود در همه در عرصه های انقلاب و با تبعیت از فرامین رهبر معظم انقلاب   در راه پیمایی 22بهمن حضور با شکوهی خواهند داشت  و با ولی امر مسلمین بیعتی دیگر خواند بست .

این کاندیدای مجلس دهم  با اشاره به نقش مردم در عرصه های مختلف  نظام جمهوری اسلامی گفت : مردم نقش تعیین کننده ای در همه عرصه ها دارند و داشتند .

 عدل هاشمی در خصوص انتخابات گفت : با اخلاق پهلوانی در رقابت های انتخاباتی وارد شویم /انسان مجاز نیست در عرصه سیاست به هر روش غیراخلاقی دست بزند.رسیدن به قدرت با هر وسیله و ابزاری در تقابل با گفتن امام و انقلاب  ورهبری معظم انقلاب است برخی  برای رأی آوردن دست به هر کاری می‌زنند و هر شایعه‌ای را رواج می‌دهند .

وی با اشاره به ظرفیت بالای نیروی انسانی در کهگیلویه بزرگ گفت : قدر این جوانان را باید دانست این سرمایه عظیم نباید فرسوده و دچار فرسایش شود .من به اینده امیدوارم و این راه  رابا توکل برخدا ادامه خواهم داد و تا آخر با توکل بر خدا و پشتیبانی شما مردم ذره ای تردید ندارم . من نوکر شما مردم و جوانان گمنام هستم و به نوکری شما افتخارمی کنم .من خدتگذار خانواده شهداء –جانبازان –ایثارگران و همه مردم خواهم بود .بیایید یک رنگ باشیم .بیایید یک دل باشیم  تا همیشه باشیم

وی با بیان این که باید با مردم رو راست باشیم ، گفت : از ویژگی‌های یک نماینده باید رفتار صادقانه باشد. صداقت باید در رفتار و کردار و اعتقادات و باورها باشد.

 

 

 تاریخ : پنجشنبه 22 بهمن 1394 | 09:41 ق.ظ | نویسنده : کریم افتخاری | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.